Oferta / parkiet

Wyświetlane: 1 - 10 z 26


[ 1 ] 2 3    dalej >>  
Dąb
Dąb czarny
Jesion

Jesion charakteryzuje zróżnicowana kolorystyka, wysoka twardość i średnia stabilność. Chętnie stosowany w nowoczesnych i awangardowych wnętrzach.  

Jesion bursztynowy

Powstaje w wyniku parzenia jesionu naturalnego, charakteryzuje się wysoka twardości i stabilnością. Miodowa barwa pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza.

Afromosia Afrykański gatunek z zatoki gwinejskiej. Żółto-brązowy z widocznymi pasami. Bardzo odporny na grzyby i robaki o średniej twardości i wysokiej stabilności.
Badi Gatunek występujący w Afryce zachodniej dorasat do 50m. Żółto-pomarańczowy o średniej twardości i niskiej stabilności.
Bambus Gatunek występujący głownie w Chinach o jasnym biało-żółtym zabarwieniu. Gatunek o średniej twardości i niskiej stabilności, charakteryzuje się bardzo szybkimi przyrostam
Cabreuva Pochodzący z Ameryki Płd gatunek o wysokiej twardości i średniej stabilności w kolorze żółto-brązowym.
Cumaru Brazylijski gatunek w kolorze brązowo-mahoniowym z bogatym usłojeniem. Charakteryzuje go wysoka twardość i średnia stabilność.
Champagne Marron Pochodzący z Ameryki Płd. gatunek o średniej twardości i stabilności w kolorze jasno-beżowym

Wyświetlane: 1 - 10 z 26


[ 1 ] 2 3    dalej >>  


● VAT=8% w
przypadku zakupu parkietu wraz z montażem.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /smarty_tmp_engine/templates_c/user/%%45^45E^45E480CD%%index.tpl.php on line 78

Projekt i wykonanie: Redhand.pl